DALI Salvador (1904-1989)
litografia barwna; 53,3 x 37 cm (arkusz);
sygn. wytłoczeniem w papierze p. d.: "Dali";
oznaczenie egzemplarza l. d.: "1534/1700" (ołówkiem)
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Paryż
Wydana przez:
Dreager Fréres/Matthieu, 1969.