Praca pochodzi z galerii sztuki Po Prawej Stronie Wisły" />
CZUCHAJ Ewa
Sygnatura na odwrocie płótna
Absolwentka Wydziału Archeologii na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie dwóch specjalizacji (Andyjska Misja Archeologiczna 2001 r. oraz Nubia w okresie wczesnochrześcijańskim 2004 r.). Następnie studiowała malarstwo w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, które ukończyła z wyróżnieniem rektorskim w pracowni prof. Mariana Czapli oraz tkaninę artystyczną i formy przestrzenne w pracowni prof. S Andrzejewskiego (2007 r.). Dodatkowo w latach 2001-2004 studiowała na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w zakresie konserwacji tkanin zabytkowych. Podyplomowo ukończyła pedagogikę przy Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną ASP.