DALI Salvador (1904-1989)
akwaforta ręcznie podkolorowana akwarelą, sucha igła, złoty pyłek/japoński papier czerpany;
sygn. u dołu: Dalí (ołówkiem);
wym.: 38 x 28,5 cm (arkusz, krawędzie rwane);
oznaczenie egzemplarza l. d.: "62/145" (ołówkiem);
pieczęć tłoczona p. d.: "Dalí"