BARTOSZEWICZ Włodzimierz (1899-1983)
Technika : mieszana - pastel i kredka,
karton drobnoziarnisty typu Mi-Teintes prod. francuskiej
Sygnatura : tak -autorska, lewy dół, monogramem wiązanym - datowanie 67 /1967/ grafitem
Wymiary : w świetle passe - partout /j.fr./ 25,5 x 35,0 w cm