PICASSO Pablo (1881-1973)
akwaforta, sucha igła;
sygn. p. d.: "Picasso" (ołówkiem);
oznaczenie egzemplarza l. d.: "20/50" (ołówkiem);
w kompozycji l. g.: 20.10.63 (odbicie lustrzane daty);
na odwrocie napis: 14034 / Etreinte - … 56,5 x 74. / 20/10/63 (ołówkiem);
wym.: 56 x 76