ZABAWA Maciej (ur. 1981)
TYTUŁ: Bez tytułu, TECHNIKA: grafika cyfrowa, wydruk pigmentowy, WYMIARY DRUKU: szer. 42 / wys. 29,7 cm, WYMIARY PRACY W PASSEPARTOUT: szer. 70 / wys. 50 cm, OPRAWA: za szkłem w stalowej prostej ramie w kolorze złotym, SYGNATURA: na odwrocie pracy.