SIERACZYŃSKA Krystyna
olej na płótnie, 50x70,sygn.p.d.
Obraz prezentowany na wystawie malarstwa Krystyny Sieraczyńskiej w Pałacu Sztuki Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie w 2009 roku. Na odwrociu nalepka wystawowa TPSP podpisana przez Krystynę Sieraczyńską. Obraz reprodukowany w albumie Krystyny Sieraczyńskiej "MALARSTWO 1953-2009" (str. 36).
Obraz posiada certyfikat autentyczności podpisany przez Krystynę Sieraczyńską.