LEWICKI Leopold (1906-1973)
akwaforta, 10,2 x 11,5 cm (matryca); 24 x 20 cm (papier), sygn. p. d. (ołówkiem): "L. Lewicki"; na odwrocie zapiski proweniencyjne i stemple kolekcjonerskie (fot.)
Egzemplarz osobiście odbity przez autora, wystawiany.