Wyd. "Iskusstwo" Moskwa 1971, tekst w języku rosyjskim, podpisy w języku rosyjskim, angielskim, francuskim, niemieckim, 35 x 27 cm, 28 str. tekstu oraz 84 kolorowe ilustracje bardzo dobrej jakści, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta