Kategoria : malarstwo europejskie XX w.
Tytuł : „ W poszukiwaniu cienia „
Technika : tempera, karton
Sygnatura : autorska, p.d.
Stan zachowania : perfekcyjny
Wymiary : wymiar obrazu bez oprawy: 47,5 x 69 w cm
Oprawa z przeszkleniem
tel. 730 019 884