HAYDEN Henryk (1883 Warszawa - 1970 Paryż)
litografia barwna/papier bawełniany Arches;
faksymile sygn. p. d.: "Hayden";
oznaczenie egzemplarza l. d.: "98/150" (ołówkiem);
wym.: 48 x 65 cm (arkusz)
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków