MAY Marcus von
Olej na płótnie - Bez tytułu, autorstwa Marcusa Von Maya. Praca w formacie 70 × 70 cm, dostępna z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17. Obraz sygnowany przez autora.
cena: 6 000 zł
estymacja: 5000 - 7000