DOBRODIY Alexander
100 x 100 cm/ 2016 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615
cena: 7 700 zł
estymacja: 9000 - 10000