tapicerowana, fornirowana mahoniem, bogato ozdobiona okuciami z brązu z ornamentami rocailowymi;
Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
Wym: w. 111,5 sz. 145 g. 62 cm.
Kanapa inspirowana rokokowymi wzorami, które popularne były w 3 i 4 ćw. XIX wieku.
NR KAT. 5