GROTT Teodor (1884-1972)
pastel/tektura;
sygn. l. g.: "Teod. Grott";
wym.: 84 x 71 cm
Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Kraków
Grot T., "Wystawa Jubileuszowa. Malarstwo. Grafika. Rysunek", katalog wystaw Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, Kraków 1960.