PILLATI Henryk (1832-1894)
„Chłopi przed karczmą, 1862”
olej, płótno, 57 x 73,5 cm
sygn. p.d.: H. Pillati / 1862.
Na odwrocie na krosnach naklejka składu papierów i przyborów do pisania oraz oprawy obrazów Henryka Frista z Krakowa z ul. Floriańskiej 39.