Unikatowa neorenesansowa pałacowa biblioteka. Proweniencja Liguria, ok 1800 rok, orzech. Snycerka na mistrzowskim poziomie. Stan zachowania b.dobry. Mebel w całości oryginalny, bardzo okazały w formie. Ze względu na swą wysokość idealny do wysokich pomieszczeń. Wymiary: wys. 270 cm, szer 140 cm.