ANDRIOLLI Elwiro Michał (1836 Wilno - 1893 Nałęczów)
technika mieszana (akwarela, kredka, ołówek, węgiel) na papierze, wymiary: 46 x 64 cm (w świetle passe-partout), 73 x 90 cm w oprawie, sygnowany p.d: "Andriolli". Celowo postarzana rama. Niewielkie zagniecenie papieru w lewym górnym rogu.