GROCHOLSKI Stanisław (1858-1932)
olej, deska mahoniowa; wym.: 20,5 x 27 cm;
Obraz reprodukowany: Fałtynowicz Z., Ptaszyńska E., "Malarze polscy w Monachium", Muzeum Okręgowe w Suwałkach, Suwałki 2005, s. 84 (il. barwna).
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska