KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
olej na tekturze, 35x50cm, sygnowany i datowany prawy dolny:
"Jerzy Kossak 1945", na odwrocie pieczęć Jerzego Kossaka potwierdzająca autentyczność. Więcej podobnych prac na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl