KRAUZE (Krause) Jerzy Ryszard (1903 Warszawa - 1978 Australia)
olej, płótno; 56 x 36,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Krauze;
na odwrocie wypełniona odręcznym pismem nalepka z Instytutu Propagandy Sztuki z informacją o pracy, autorem, tytułem: Martwa natura (1)
estymacja: 400000 - 450000