Anglia, Londyn II ćwiartka XIX w.
Sygnowany nalepkami na rewersach wiek STARTIN & ELLIS.
Drewno iglaste, okleinowane mahoniem.
Sepet posiada skrytką, otwieraną mech. sprężynowym.
Zamek stalowy, wpuszczany, dwuryglowy.
Wym: w. 17,5 g. 24,5 sz. 50,5 cm