ZYGMUNTOWICZ Ignacy (1875 Warszawa -1947 Warszawa)
Olej na płótnie, sygnowany prawy dolny "I.Zygmuntowicz"
45x67 cm. Krój liter sygnatury charakterystyczny dla wczesnego okresu twórczości Zygmuntowicza
Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie :
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650