złoto pr. „3”
1 szt. diament w szlifie 8/8 ~ 0,03 ct H/SI
emalia niebieska na giloszu
uszko złoto pr. 0,750
wewnątrz miejsce na zdjęcia
wymiary: 4,3 x 3,3 cm z zawiesiem, masa: 8,91 g
punca: „72”
stan zachowania: przetarcia emalii na rogach
ID