Składający się z biblioteki 2 skrzydłowej 4 przesuwane szyby,
4 szuflady i biurka na zamykanych szafkach z szufladą. Orzech
i palisander intarsje. Sygn. tabliczką na wewnętrznej stronie lewych drzwiczek. S. Manne Fabryka Mebli Kraków
NR KAT. 551