HANEMAN Max (Hanneman) (1882 Łódź - 1944?)
Olej na tekturze 35 x 50 cm
sygnowany prawy dolny Max Hanemann
Na odwrocie autorski napis odnoszący się do przedstawionego na obrazie miejsca.
Lepsze zdjęcia na www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt w sprawie obiektu tel.502630650