męski, mechaniczny na 23 kamieniach, na rękę, koperta złota 14k (585), śr. 33 mm. Sygnowany na tarczy: Lord Elgin / 23 Jewels. SPRAWNY. Unisex. Skórzany pasek I.W.SUISSE. Dedykacja „To Bob with All my love Charlotte12-25-66” Bobowi z całą moją miłością Ch