CIEŚLEWSKI Tadeusz (ojciec) (1870-1956)
Akwarela na papierze, sygnowana datowana p.d.: "T. Cieślewski 1946" oraz opisana na rewersie; nalepka "Salonu Sztuki Władysław Ratusiński"
Wystawiany: "Wystawa obrazów T.Cieślewskiego (ojca)" w Salonie Sztuki Władysława Ratusińskiego
Wymiary w ramie: 54