RITTER Maria (1899-1976)
różne techniki
lata 50-60 te
1 Martwa natura, akwarela, tusz, 49,5 x 70 cm 2800 zł
2 Akt, tusz, technika własna, 41 x 28 cm 2200 zł
3 Akt 1962, akwarela, 29 x41,5 cm 1800 zł
4 Z kotem, akwarela, tusz, ołówek, olej, 42 x 29 cm 1950 zł
5 Akt, akwarela, 39 x 27,7 cm 1500 zł
6 Juwenalia, gwasz, długopis, 15 x 17 cm 1700 zł
7 Abstrakcja, tusz, ołówek, akwarela, technika własna, 34 x 48,5 cm 2100 zł