KORECKI Wiktor (1890-1980)
25x37,5cm olej, płótno, sygn. p.d.: Wiktor Korecki 1932 W naszej ofercie około 40 obrazów Wiktora Koreckiego, ok.25 obrazów w kategorii "Polska wieś" i 25 obrazów w kategorii "Łowiectwo i jeździectwo" - www.malarstwopolskie.pl