KAMIŃSKI Stefan
Stefan Kamiński " Chata na leśnej polanie" akwarela na papierze o wym. 26x 42 cm ( w świetle passe partout) oraz 47,5 x 65,5 z ramią. Sygnowana i datowana w prawym dolnym rogu "S.Kamiński 1905"
Malarz polski. W 1895 r. wystawiał w salonie Krywulta w Warszawie.