olej na płótnie wym. 93x73 cm sygn. l.d. MJ VAN BESIEN na odwrocie DESA Dzieła Sztuki i Antyki Przedsiębiorstwo Państwowe K-2426/70 autor Van BESIEN Jastrzebska Tytuł Dolina Strążysko, Rok wykonania 1970 Tatry zachodnie Dolina Strążysko k. Zakopanego