PILATTI Henryk (1832 - 1894)
olej/płótno; 20,5 x 25,5 cm;
sygn. monogramem wiązanym l. d.: „HP / 62 [?]”;
opisany na odwrocie: „Pillati Warszawa / Druga połowa XIX wieku 1832-1894 / Odnawiał Z. Jasiński w Warszawie 1924 r.”
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska