Porcelana biała, złocona sygn. druk zielenią chromu: K & A / wpisany w owal napis: Krautheim/ niżej: SELB/ BAVARIA/ GERMANY/ i nr. 6211/12 dzbanek wys.25 cm; cukiernica wys.9 cm, mlecznik wys. 13 cm. filiżanki wys. 5 cm, śr. 10 cm; talerzyki wys.14,5 cm.