LEWKOWICZ Leon (1888 lub 90 Rawa Mazowiecka – 1950 Czimkent (Kazachstan)
Tytuł: " Portret dziewczynki "
Autor: Lewkowicz Leon
Kategoria: malarstwo polskie - artyści pochodzenia żydowskiego
Sygnatura: tak, autorska - lewy dół
Datowanie: 1918 - 1920
tel. 730 019 884