HANEMAN Max (Hanneman) (1882 Łódź - 1944?)
Olej na płótnie, 47x62 cm,
sygnowany prawy dolny : M.Haneman.
Datowany i opisany na odwrociu: Zakopane 1929r.
Więcej prac o zbliżonej tematyce w galerii:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel: 502630650