srebro, złocona pr. 84, waga: 160 g, próba: 84,wys. 6 cm. z uchwytem 11,5 cm. śr,11,5 cm. na spodzie puncowanie: w owalu Δ, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz monogram złotnika ГA. „GA” Gjerasim Iwanowicz Afanasjew (czynny 1896-1917) Moskwa, lata 1908-19