Autor : Leopold SOBESKY
Tytuł : „Studium lasu brzozowego”
Technika : olej na płótnie
Sygnatura : autorska, p.d. Leoś Sobesky
Datowanie : lata 20/30- te XX w.
Oprawa: współczesna, rama drewniana, złocona / gr. ramy 90 w mm /
48 x 59 w cm /w świetle