WALISZEWSKI Zygmunt (1897-1936)
Ołówek, akwarela, papier.
Sygn. p.d. i l.d. ZW.
Wymiary: 30 x 23 cm
Praca notowana w katalogu Zygmunt Waliszewski 1897-1936. Malarstwo i rysunek, wystawa monograficzna, Muzeum Narodowe w Warszawie, maj-lipiec 1999, prace nie datowane; poz.II/198, str