MONDZAIN Szymon (Simon, Szmaj) (1890 Chełm - 1979 Paryż)
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. l. d.: Mondzain;
na odwrocie papierowa nalepka z napisem: collection M.J. Baudinet MONDZAIN no 15 oraz nalepka z Galerii Villa la Fleur.
estymacja: 50000 - 70000