MARCZEWSKI Tadeusz (1879 - 1963)
Technika : olej na płótnie... krosno z drewna cedrowego
Sygnatura : Monogramem T M prawy dół
Czas realizacji : 1909-1910
Stan zachowania : bardzo dobry
Oprawa : współczesna, listwy z drewna naturalnego zdobione
Wymiary w świetle ramy: 40,0 x 29.