KASPROWICZ Jan Maksymilian (1906 - 1986)
Olej na płótnie, 73x100cm, sygnowany prawy dolny:
J.M.Kasprowicz
Obraz w latach 1977-1984 był depozytem w Muzeum Narodowym w Warszawie.
Duży wybór prac o tematyce koniarskiej na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650