JAROCKI Władysław (1879-1965)
Technika : olej na płycie
Sygnatura : tak autorska, prawy dół monogramem '34
Wymiary : w świetle ramy: 47,5 x 33,0 w cm
Oprawa : współczesna, listwa drewniana "złocona" Firmy Carlson & Piechocki
Stan zachowania obrazu: bez zastrzeżeń