Taki Myk (Wojciech Wiśniewski, ur. 1981) jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Swoją przygodę z graffiti rozpoczął w 1995. Zaczynał od klasycznego writingu, jednak z czasem najbliższa stała się dla niego technika szablonu. Obecnie w swojej twórczości porusza głównie temat wpływu ludzkości na środowisko. Malował na ścianach Warszawy, Gdańska, Szczecina, Poznania, Wrocławia, Katowic, ale i za granicą, m in. w Berlinie, Pradze, Budapeszcie, Barcelonie, Paryżu i Londynie.Taki Myk jest również organizatorem wielu wydarzeń o tematyce około street art'owej, w tym pomysłodawcą i głównym organizatorem Szablon Dżemu - święta techniki szablonu.Od wielu lat prowadzi również zajęcia i warsztaty związane z szeroko rozumianą sztuką ulicy, graffiti i sitodrukiem.
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Z graffiti związany od 1995r., zaczynał od writingu, następnie street logo by skupić się na technice szablonu. Obecnie w swoich pracach nie ogranicza się tylko do niej, łączy różne techniki malarskie. Malował na ulicach wielu miast Polski i Europy, m.in. w Berlinie, Pradze, Budapeszcie, Londynie, Paryżu i Barcelonie. Organizator wielu wydarzeń o tematyce około street art’owej, jest pomysłodawcą i głównym organizatorem Szablon Dżemu - corocznego święta techniki szablonu. Od wielu lat prowadzi również zajęcia i warsztaty związane ze sztuką ulicy, graffiti i sitodrukiem. Festiwale: Street Art Festival - Katowice; Arterie - Katowice, Eco Jam - Szczecin; Difusor - Barcelona; SAJ - Warszawa; Street Art Doping; Szablon Dżem edycje 1-10. Wystawy: "Street art vs Graffiti" - wystawa zbiorowa - Lublin Brain Damage Gallery; "Vinyl Disc Art Attack" - Włochy; "DiFoto" - wystawa autorska, Infopunkt - Warszawa; "powierzcznie" - wystawa zbiorowa, Bemowskie Centrum Kultury - Warszawa; "postery post_ery" - wystawa zbiorowa w Muzeum Plakatu w Wilanowie.
Informacje dla kupujących:
Do każdego obiektu można zgłosić chęć kupna.
Polecamy skorzystanie z opcji"LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".
Udział w licytacji odbywa się za pośrednictwem telefonu lub reprezentujemy Państwa zgłoszenia do wskazanego limitu ceny (informacja poufna).
Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel.: 22 818 94 68, tel. kom.: 506 122 445
e-mail: aukcje@artinfo.pl
Artinfo.pl obsługuje zlecenia telefoniczne tylko przy zgłoszeniach powyżej 1000 zł. Zlecenia poniżej, należy składać w postaci maksymalnego limitu ceny.
Termin płatności za zakupione obiekty wynosi 7 dni od daty aukcji. Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Artinfo.pl nie pobiera żadnych dodatkowych kosztów pośrednictwa. Nie wymagamy wpłaty wadium. Informujemy, że zakup na aukcji jest prawnie zawartą umową kupna-sprzedaży i nie podlega rezygnacji.
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem: 22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00) email: aukcje@artinfo.pl