olej na płótnie naklejonym na tekturę, 55 x 50 cm, sygnowany l. G. "Wł. Piątkowska", na odwrocie dwie nalepki wystawowe T. Z. S. P., oraz nalepka Własnościowa T. Z. S. P. Również na odwrocie dwie nalepki Loterii na rzecz Rozbudowy gmachu TZSP
Malarka, druga żona malarza i krytyka sztuki Henryka Piątkowskiego (1853- 1932). W 1905 po raz pierwszy wystawiała w TZSP w Warszawie, a w latach 1909 aż do 1938 barła stały udział w dorocznych Salonach TZSP. Tematykę jej prac zdominowały przedstawienia kwiatów.