akwarela, ekolina na płótnie, 60 x 80 cm sygnowany na blejtramie: ‘N. FUNDOWICZ 2017’
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie - kierunek malarstwo, pracowni malarstwa prowadzonej przez prof. Adama Brinckena oraz pracowni rysunku prowadzonej przez dr. Rafała Borcza. W Roku 2014, 2015, 2016 otrzymała stypendium Rektora dla najlepszych studentów. W swoich pracach korzysta z bogatego zasobu różnych technik i sposobów ekspresji. Na obrazach prezentuje ślady po podróży ku afirmacji życia. Afirmacji natury, kobiecości, ciała, macierzyństwa. Od 2013 czynnie bierze udział w wielu aukcjach i wystawach zbiorowych w całej Polsce (Opole, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz, Kraków, Warszawa). Zorganizowała również 4 wystawy indywidualne, w tym w Londynie, gdzie ukazały się 2 artykuły/wywiady w gazetach o jej twórczości ("Dziennik Polski" oraz "Nowy Czas") oraz w Wiedniu.
Polecamy skorzystanie z opcji"LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".
Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych pozycji zostanie doliczona opłata droit de suite.