brąz, patyna zielona (na zewnątrz), patyna czerwona (wnętrze), 61 x 23 x 25 cm
sygnowany i datowany: 'KM Bednarski 2012'
unikat
Aukcja charytatywna "Spragnieni Piękna" odbędzie się podczas III Balu Dobroczynnego "Spragnieni Piękna" organizowanego przez Stowarzyszenie "Przyjaciele MNW". Dochód z licytacji przekazany zostanie Muzeum Narodowemu w Warszawie.
Wstęp na bal WYŁĄCZNIE ZA ZAPROSZENIAMI. Więcej informacji: www.przyjacielemnw.pl
Artinfo.pl przyjmuje zlecenia licytacji.