heliografika/papier fotograficzny, 40 x 29,7 cm
sygnowany i datowany śr.d.: `38/K.H.` (na negatywie)
- Karol Hiller 1891-1939, nowe widzenie: malarstwo, heliografika, rysunek, grafika, [red. kat.] Marcin Bauer, Jacek Ojrzyński, Muzeum Sztuki w Łodzi, Łódź 2002, s. 158 (reprodukcja nr 95), s. 280 (katalog) poz. kat. III. 37.