akryl, płótno, ok. 22 x 29,4 cm;
sygn. i dat. l.d.: Witold-K. 71;
na odwrocie autorski napis ołówkiem: P-71-1015,
płótno bez blejtramu, wzdłuż górnej krawędzi fabryczna perforacja wykończeniowa