akryl, płótno, ok. 21 x 22 cm;
sygn. i dat. p.g.: Witold-K. 70;
na odwrocie autorski napis ołówkiem: P-70-1004,
płótno bez blejtramu, wzdłuż lewej krawędzi fabryczna perforacja wykończeniowa